Wynajem kontenerów socjalnych

Udostępniamy kontenery socjalne w Poznaniu

Firma Stillas posiada w swoich zasobach kontenery socjalne. Dla Państwa wygody, oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu. Stanowią one praktyczne rozwiązanie, gdy trzeba uporządkować sprawy organizacyjne na budowie. Zajmiemy się transportem i ustawieniem kontenera w dowolnym miejscu. Całe zlecenie wykonamy szybko i fachowo.

Koszt tego typu usługi, ustalany jest indywidualnie dla każdego klienta. Zależy on od wielu czynników, np. czasu wynajmu, lub rodzaju kontenera. Opracujemy dla Państwa optymalne warunki współpracy.

Do czego mogą się przydać kontenery socjalne

Kontenery socjalne mogą pełnić różnorodne funkcje np.:

 • tymczasowe biura budowy
 • magazyn na narzędzia i materiały budowlane
 • szatnia pracownicza itp.

Nasze kontenery są odporne na działanie warunków atmosferycznych, oraz zabezpieczone przed wejściem osób niepowołanych. Są natychmiast gotowe do użytkowania. Zapraszamy do kontaktu, z naszą firmą Stillas Poznań. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

 • Wynajem podnośników koszowych w Poznaniu

  Firma Stillas w Poznaniu zajmuje się wynajmem podnośników koszowych. Naszą renomę na rynku wyrobiliśmy świadcząc usługi przez wiele lat. Dysponujemy wieloma rodzajami podnośników koszowych, przeznaczonych do prac na różnych wysokościach. Przydają się one podczas, np. mycia okien, wieszania bilbordów, odświeżania elewacji, pielęgnacji drzew, montażu oświetlenia. Dostępne u nas akcesoria są stale kontrolowane, dlatego podnośniki są bezpieczne i nie stanowiły zagrożenia. Gdyby nasza oferta, okazała się dla Państwa interesująca, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia nas w siedzibie firmy Stillas w Poznaniu.

 • Zsypy do gruzu, szybsze pozbycie się odpadów

  Wszelkie prace budowlane oznaczają się tym, że produkują spore ilości zbędnych śmieci. Ciągłe wynoszenie ich stanowi problem, szczególnie jeśli pracujemy na wysokościach. Firma Stillas zna receptę na pozbycie się gruzu i innych odpadów. Najlepszym rozwiązaniem, jest zastosowanie zsypu do gruzu. Wystarczy umieścić wylot rękawa w kontenerze, a następnie wrzucać do niego gruz i śmieci. Zsyp ten posiada stożkowatą budowę, dzięki czemu pył nie wydostaje się na zewnątrz. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a uchwyty są bezpieczne. Akcesoria tego typu, chętnie wynajmiemy mieszkańcom Poznania i okolic, na atrakcyjnych warunkach.

 • Zabezpieczenie budowy dzięki siatkom i plandekom

  Firma Stillas w Poznaniu dysponuje wieloma rodzajami akcesoriów budowlanych. Wśród nich znajdują się siatki i plandeki. Chętnie doradzimy naszym klientom, które z nich najlepiej będą nadawać się do specyfiki budowy. Mamy w swoich zasobach siatki zabezpieczające na rusztowania, które zapewniają bezpieczeństwo. Wykonano je z solidnych materiałów, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Na Państwa użytek możemy przeznaczyć także plandeki ochronne, służące do zabezpieczenia materiałów budowlanych, maszyn czy kontenerów. Zależy nam, aby wynajem akcesoriów tego typu był dla Państwa jak najbardziej korzystny. Zapraszamy do współpracy.

 • Szerokie zastosowanie kontenerów budowlanych Poznań

  Firma Stillas w Poznaniu w swoich bogatych zasobach posiada, także i kontenery budowlane. Nadaj się one do pełnienia różnych funkcji na budowie. Mogą służyć za zaplecze socjalne, pomieszczenie biurowe bądź magazyn. Zależnie jakie ma być jego przeznaczenie, możemy wybrać inny rodzaj. Dysponujemy obiektami różnego rozmiaru. Dbamy o stan techniczny i o to, aby odpowiadały użytkowników. Gdyby mieli Państwo wątpliwości, firma Stillas Poznan chętnie udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Nasza długoletnia działalność w branży zaowocowała znajomością tematu. Kontenery budowlane w Poznaniu udostępniamy na atrakcyjnych warunkach.

 • Kontenery socjalne na potrzeby firm

  Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej odpowiadająca naszym klientom. Dlatego też, wprowadziliśmy do niej, możliwość wynajmu kontenerów socjalnych. Mają one szerokie zastosowanie. Ich głównym celem, jest zapewnienie odpowiednich warunków pracy. Mogą służyć jako biuro, szatnia czy składzik. Ważne, jest aby wnętrze było estetyczne i komfortowe. Dla Państwa potrzeb dysponujemy wieloma rodzajami kontenerów. Wynajmujemy też i większe ilości. Wszystkie istotne warunki ustalane są indywidualnie, gdyż zależą od paru szczegółów. Ponownie zachęcamy do kontaktu.

 • Zabezpieczenie terenu, dzięki ogrodzeniom budowlanym

  Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak poważne konsekwencje może nieść, wejście na teren budowy osób niepowołanych. Dlatego należy starannie ją zabezpieczyć. Można to uczynić wykorzystując przenośne ogrodzenia tymczasowe. Firma Stillas w Poznaniu posiada ogrodzenia budowlane ażurowe i pełne z blachy trapezowej, ze stopami i złączkami. Stawiamy sobie za cel to, aby nasi kliencie znaleźli wszystkie niezbędne akcesoria. Ogrodzenia wynajmujemy nawet na dłuższy okres czasu, jednak zawsze odbędzie się to na korzystnych warunkach. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiemy, wystarczy do nas zatelefonować, lub odwiedzić siedzibę.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas na użytek klientów udostępnia niezawodne i bezpieczne rusztowania na wynajem. Wśród nich prym wiodą produkty takich marek jak: Plettac czy Layher. Cenione są za swój profesjonalizm i wysoką jakość.

W razie potrzeby posiadamy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. Oprócz rusztowań w swojej ofercie mamy podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu itp. Prowadzimy działalność na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
ul. Gorkiego 33/7
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl