Rusztowania Modułowe Allround

Polecamy rusztowania Allround

Rusztowania firmy Allround posiadają bardzo szerokie zastosowania. Wykorzystuje się je np. w rafineriach, budowlach zabytkowych oraz w lotnictwie. Jednak to nie wszystko, co one sobą oferują. My zaprezentujemy Państwu do jakich celów, najczęściej są wybierane przez naszych klientów.

System Allround opiera się na połączeniu klinowo – stykowym. Czyni to montaż szybkim i komfortowym. Rusztowanie sprowadza się do jednej zasady. Elementy są zaś tak wykonane, aby istniała możliwość odpowiedniego dopasowania.

Rusztowanie budynków

W rusztowaniach firmy Allround zastosowano nowoczesne rozwiązania. Dzięki temu wszystkie prace na wysokościach przebiegać będą bezpiecznie i fachowo. Gwarantują to np. idealne dopasowywanie się do powierzchni, antypoślizgowe pomosty oraz stabilne elementy jezdne. Wszystkie roboty budowlane z zastosowaniem tych rozwiązań, okażą się szybsze i bardziej komfortowe. Elastyczność rusztowań Allround charakteryzuje się, następującymi ulepszeniami:

 • bezśrubowa technika montażu
 • indywidualny wybór szerokości oraz długości pola roboczego
 • szybki czas montażu oraz demontażu
 • elastycznie zmieniana wysokość robocza

Decydując się na wybór konstrukcji Allround, wybierają Państwo komfort i bezpieczeństwo. Wyjątkowość zastosowanych rozwiązań, pozwoli na stworzenie profesjonalnego miejsca pracy, które można dowolnie dostosować do Państwa potrzeb.

Rusztowanie przemysłowe

Klienci formy Stillas z Poznania i okolic, zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Dotyczy to nawet w najtrudniejszych warunków. Konserwacja urządzeń fabrycznych oraz innych maszyn wymaga przestrzegania zasad. Korzystając z rusztowania Allround można stworzyć:

 • wygodne wieże komunikacyjne
 • bezpieczne schodnie
 • rusztowania przejezdne o dowolnych rozmiarach

Wszystkie z wyżej wymienionych możliwości są kompatybilne z wymogami BHP.

System osłonowy Protect, pozwala na prowadzenie prac, w każdych warunkach pogodowych, nawet przy usuwaniu azbestu.

Trybuny oraz estrady

Możliwości systemu Allround zezwalają na stawianie różnorakich konstrukcji. Inżynierowie którzy go stworzyli, postawili sobie za cel to, aby dzięki szerokim możliwościom, rusztowania okazały się elastycznie składane oraz w pełni modyfikowalne. Jeśli potrzebują Państwo, w krótkim czasie postawić bezpieczne, przenośne trybuny i estrady, prosimy zaznajomić się z naszą ofertą. Gdy potrzebne będą również, konstrukcje dachowe polecamy:

 • dachy kasetowe
 • dachy obniżone, jedno lub dwu spadowe
 • dachy kedarowe

Dzięki rusztowaniom Allround stworzą Państwo bezpieczne i profesjonalne, estrady oraz trybuny na każdą okazję.

Rusztowania inżynieryjne – wieże kościołów

Rusztowania firmy Allround bardzo często stosowane są przy pracach na obiektach sakralnych. Cechują się one prostą i intuicyjną obsługą, a swoje miejsce znajdą:

 • złącza rozetowe zamknięte siłowo
 • sztywność oraz dokładność wymiarowa
 • bezśrubowy montaż

Wyżej wymienione atrybuty dają możliwość zorganizowania wygodnego miejsca pracy na każdej wysokości, na zewnątrz lub wewnątrz budynku. Zastosowane rozwiązania są nowoczesne i przemyślane.

 • Rusztowania Layher Blitz ramowe, gwarantem najwyższej jakości

  Nasza firma Stillas Poznań działa na rynku od wielu lat. Dzięki temu nabyliśmy należyte doświadczenie oraz poznaliśmy potrzeby klientów. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów firmy Layher Blitz. Przygotowała ona dla Państwa rusztowania ramowe. Jest to system modelowy i mocny. Jego zaletą jest prosty montaż i uniwersalne zastosowanie. Dzięki wchodzącym do zestawu elementom istnieje możliwość wznoszenia specjalistycznych konstrukcji, wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność zastosowania skomplikowanych rozwiązań. Dla Państwa dyspozycji przygotowaliśmy te i inne rusztowania. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

 • Uniwersalne i bezpieczne rusztowania firmy Allround

  Hołdujemy starej i sprawdzonej zasadzie, która brzmi: „Aby coś robić dobrze, trzeba się na tym znać”. Posiadamy dogłębną wiedzę z branży budowlanej, a tematyka rusztowań nie ma dla nas tajemnic. Poprzez lata działalności nabyliśmy niezbędnej praktyki w montażu i demontażu konstrukcji. Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o rusztowania modułowe firmy Allround. Zasłynęła ona na rynku jako dbająca o jakość i wszechstronna w zastosowaniu. Funkcjonalność rusztowań modułowo przestrzennych zaprojektowana została w najdrobniejszym szczególe. Chętnie udostępnimy Państwu produkty tej firmy, na jasnych i korzystnych warunkach.

 • Firmy budowlane polecają rusztowania R65 Rux

  Producenci, którzy zajmują się rusztowaniami, najwyższą wagę przykładają do tego, aby były one bezpieczne dla użytkowników. Zapewnić je mają m.in. poręcze i krawężniki, stabilna konstrukcja, zastosowanie materiałów wysokiej jakości oraz przemyślane rozwiązania. Wszystkie z wymienionych tutaj atutów, reprezentuje produkt firmy Global Business Group, rusztowanie o nazwie R65 Rux. Zapewnia ono niezwykły komfort pracy. Mało tego, jest znacznie lżejsze od innych podobnych konstrukcji. Ma to znaczny wpływ na transport. Wszystko to sprawia, że rusztowania te są bardzo chętnie wybierane przez firmy budowlane. Firma Stillas również chętnie je Państwu udostępni.

 • Najczęściej wybierane rusztowania Plettac

  Nasza firma Stillas bardzo ceni sobie kontakt z klientem. Dzięki temu mogliśmy stworzyć atrakcyjną ofertę. Świadczymy profesjonalną pomoc, oraz dysponujemy wszystkim czego potrzebuje Państwa budowa. W naszej placówce w Poznaniu posiadamy rusztowania firmy Plettac. To najbardziej popularne typy konstrukcji. Ma na to wpływ uniwersalny system, który pozwala na wzniesienie rusztowania nawet przy obiekcie usytuowanym w trudnych warunkach. Jest też łatwy w montażu i funkcjonalny. System ten gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, oraz zapewnia komfort pracującym na nim robotnikom. Cieszymy się, że grono użytkowników tego systemu stale się powiększa.

 • Do prac na małych wysokościach idealne będzie rusztowanie jezdne Layher

  Firma Stillas w Poznaniu w swojej ofercie posiada wiele, modeli rusztowań jezdnych Layher. Posiadają one różnorodne parametry, dzięki czemu można dobrać idealne rozwiązanie do charakteru pracy. Konstrukcje te z powodzeniem, można wykorzystywać w środku, jak i na zewnątrz budynku. Używane są głównie do prac na niskich wysokościach. Ułatwiają pracę dzięki zapewnieniu swobody ruchu, jak i stwarzają możliwość trzymania pod ręką niezbędnych narzędzi. O atrakcyjności tego rodzaju świadczą też prosty montaż i niewielkie gabaryty. Na ternie Poznania i okolic istnieje możliwość wynajmu tego typu konstrukcji.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas na użytek klientów udostępnia niezawodne i bezpieczne rusztowania na wynajem. Wśród nich prym wiodą produkty takich marek jak: Plettac czy Layher. Cenione są za swój profesjonalizm i wysoką jakość.

W razie potrzeby posiadamy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. Oprócz rusztowań w swojej ofercie mamy podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu itp. Prowadzimy działalność na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
ul. Gorkiego 33/7
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl