Rusztowania Plettac

Niezawodny system Plettac, mający szerokie zastosowania

Rusztowanie firmy Plettac to konstrukcje uniwersalne. Charakteryzuje je swoboda, oraz wygodny montaż. Istnieje możliwość składowania przydatnych materiałów na podestach rusztowania. Mogą to być np. materiały:

 • Dociepleniowe
 • Kamienriaskie
 • Murarskie

Komfort podczas użytkowania tych rusztowań zapewnia szeroka 74 – centymetrowa rama. Dzięki niej materiały dociepleniowe, zanim jeszcze zostaną położone na elewację, najpierw układane są na samym rusztowaniu.

System Plettac zapewnia:

 • Intuicyjność montażu – wystarczą dwie osoby
 • Uniwersalność – różnorodne zastosowania
 • Wytrzymałość - specjalny gatunek stali, oraz ocynkowanie ogniowe
 • Bezpieczeństwo – specjalny certyfikat
 • Przystępność- największa rozpoznawalność w Polsce
 • Wszystkie elementy wykonano zgodnie z normami PN – EN

Rusztowania firmy Plettac, wykonano z najwyższej jakości składników, natomiast rury używane w konstrukcjach tej firmy, posiadają wyższe niż wśród konkurencyjnych produktów parametry wytrzymałościowe. Świadczy o tym odpowiedni gatunek stali (S355JRH), który zapewnia lżejszą i bardziej wytrzymałą konstrukcję. Rusztowania Poznań zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 • Rusztowania Layher Blitz ramowe, gwarantem najwyższej jakości

  Nasza firma Stillas Poznań działa na rynku od wielu lat. Dzięki temu nabyliśmy należyte doświadczenie oraz poznaliśmy potrzeby klientów. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów firmy Layher Blitz. Przygotowała ona dla Państwa rusztowania ramowe. Jest to system modelowy i mocny. Jego zaletą jest prosty montaż i uniwersalne zastosowanie. Dzięki wchodzącym do zestawu elementom istnieje możliwość wznoszenia specjalistycznych konstrukcji, wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność zastosowania skomplikowanych rozwiązań. Dla Państwa dyspozycji przygotowaliśmy te i inne rusztowania. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

 • Uniwersalne i bezpieczne rusztowania firmy Allround

  Hołdujemy starej i sprawdzonej zasadzie, która brzmi: „Aby coś robić dobrze, trzeba się na tym znać”. Posiadamy dogłębną wiedzę z branży budowlanej, a tematyka rusztowań nie ma dla nas tajemnic. Poprzez lata działalności nabyliśmy niezbędnej praktyki w montażu i demontażu konstrukcji. Ofertę naszej firmy poszerzyliśmy o rusztowania modułowe firmy Allround. Zasłynęła ona na rynku jako dbająca o jakość i wszechstronna w zastosowaniu. Funkcjonalność rusztowań modułowo przestrzennych zaprojektowana została w najdrobniejszym szczególe. Chętnie udostępnimy Państwu produkty tej firmy, na jasnych i korzystnych warunkach.

 • Firmy budowlane polecają rusztowania R65 Rux

  Producenci, którzy zajmują się rusztowaniami, najwyższą wagę przykładają do tego, aby były one bezpieczne dla użytkowników. Zapewnić je mają m.in. poręcze i krawężniki, stabilna konstrukcja, zastosowanie materiałów wysokiej jakości oraz przemyślane rozwiązania. Wszystkie z wymienionych tutaj atutów, reprezentuje produkt firmy Global Business Group, rusztowanie o nazwie R65 Rux. Zapewnia ono niezwykły komfort pracy. Mało tego, jest znacznie lżejsze od innych podobnych konstrukcji. Ma to znaczny wpływ na transport. Wszystko to sprawia, że rusztowania te są bardzo chętnie wybierane przez firmy budowlane. Firma Stillas również chętnie je Państwu udostępni.

 • Najczęściej wybierane rusztowania Plettac

  Nasza firma Stillas bardzo ceni sobie kontakt z klientem. Dzięki temu mogliśmy stworzyć atrakcyjną ofertę. Świadczymy profesjonalną pomoc, oraz dysponujemy wszystkim czego potrzebuje Państwa budowa. W naszej placówce w Poznaniu posiadamy rusztowania firmy Plettac. To najbardziej popularne typy konstrukcji. Ma na to wpływ uniwersalny system, który pozwala na wzniesienie rusztowania nawet przy obiekcie usytuowanym w trudnych warunkach. Jest też łatwy w montażu i funkcjonalny. System ten gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa, oraz zapewnia komfort pracującym na nim robotnikom. Cieszymy się, że grono użytkowników tego systemu stale się powiększa.

 • Do prac na małych wysokościach idealne będzie rusztowanie jezdne Layher

  Firma Stillas w Poznaniu w swojej ofercie posiada wiele, modeli rusztowań jezdnych Layher. Posiadają one różnorodne parametry, dzięki czemu można dobrać idealne rozwiązanie do charakteru pracy. Konstrukcje te z powodzeniem, można wykorzystywać w środku, jak i na zewnątrz budynku. Używane są głównie do prac na niskich wysokościach. Ułatwiają pracę dzięki zapewnieniu swobody ruchu, jak i stwarzają możliwość trzymania pod ręką niezbędnych narzędzi. O atrakcyjności tego rodzaju świadczą też prosty montaż i niewielkie gabaryty. Na ternie Poznania i okolic istnieje możliwość wynajmu tego typu konstrukcji.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas na użytek klientów udostępnia niezawodne i bezpieczne rusztowania na wynajem. Wśród nich prym wiodą produkty takich marek jak: Plettac czy Layher. Cenione są za swój profesjonalizm i wysoką jakość.

W razie potrzeby posiadamy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. Oprócz rusztowań w swojej ofercie mamy podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu itp. Prowadzimy działalność na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
ul. Gorkiego 33/7
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl