Usługi dla branży budowlanej

Rozbudowana oferta usługowa:

Naszym priorytetem jest zorientowanie na klienta. Zdajemy sobie sprawę o zróżnicowaniu Państwa potrzeb. Staramy się być elastyczni i kompleksowi. Wszystkie usługi świadczone przez firmę Stillas w Poznaniu są profesjonalne, a nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają odpowiednie przygotowanie.

Rusztowania oraz akcesoria budowlane są niezbędne przy każdej budowie. Nie każda firma pracująca w branży, jednak jest w posiadaniu takiego sprzętu. Najlepszym rozwiązaniem jest wtedy wynajęcie ich na czas robót. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, możemy zapewnić transport rusztowań i akcesoriów pod wskazany adres w Poznaniu i okolicy. Oferujemy też montaż i demontaż.

Otworzyliśmy dla Państwa skup i sprzedaż rusztowań. Chętnie też służymy pomocą. Poniżej pełna lista usług:

 • Wynajmujemy rusztowania w Poznaniu i dowozimy na miejsce

  Nawet profesjonalne firmy nie zawsze posiadają na swoim stanie rusztowania budowlane. Kiedy zachodzi potrzeba, po prostu je wypożyczają. Dzięki temu mogą zaoszczędzić miejsce, które by zajęły. Firma Stillas zajmuje się właśnie wynajmem profesjonalnych rusztowań w Poznaniu i okolicach. W razie życzenia dowieziemy je na miejsce. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego ofertę stale rozbudowujemy dodając nowe produkty. Wszystkie dostępne u nas konstrukcje są w dobrym stanie technicznym, regularnie kontrolujemy ich stan. Elastycznie podchodzimy do każdego klienta, możemy zagwarantować, że znajdziemy dla Państwa najlepsze rozwiązanie.

 • Zmontujemy i zdemontujemy rusztowania na terenie Poznania

  Nie wystarczy posiadać najlepszą konstrukcję. Najważniejsze jest to, aby została ona profesjonalnie złożona. Zestaw posiada dużą ilość elementów i osoba niewtajemniczona może zwyczajnie nie poradzić sobie ze złożeniem całości. Tylko zawodowcy potrafią zmontować rusztowanie zgodnie z ustalonymi normami. W tym miejscu polecamy nasze usługi. Oferujemy montaż i demontaż rusztowań w Poznaniu i województwie wielkopolskim. Jesteśmy na rynku usług budowlanych już wiele lat, dzięki czemu zdobyliśmy wymagane doświadczenie. Możemy zagwarantować, że będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przez firmę Stillas usług.

 • Terminowy dowóz rusztowań na ternie Poznania

  Rusztowania mają swoje gabaryty. Spore rozmiary, długie elementy i wysoka waga, nie ułatwiają transportu. Firma Stillas jednak nie boi się wyzwań. Posiadamy, specjalnie przygotowane samochody, które mogą szybko i na czas dowieźć konstrukcje we wskazane miejsce. Zależnie czy chcą Państwo rusztowanie wynająć czy kupić, my chętnie je dostarczymy. Gdyby mieli Państwo jakieś pytania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Wystarczy wykonać telefon pod wskazany numer, lub odwiedzić osobiście siedzibę naszej firmy w Poznaniu. Specjalnie dla Państwa wykonamy indywidualną wycenę. Zaufało nam wielu klientów. Możemy zagwarantować, że nie zawiodą się Państwo.

 • Oferujemy wynajem akcesoriów dla firm

  Nasza firma Stillas Poznań działa na rynku od wielu lat. Dzięki temu mogliśmy poznać potrzeby naszych klientów. Dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty możliwość wynajmu akcesoriów budowlanych. Mamy tutaj na myśli różnego rodzaju: podnośniki koszowe, zsypy do gruzu, kontenery socjalne i ogrodzenia budowlane. Tego typu wyposażenie wynajmuje wiele firm świadczących usługi budowlane, gdyż zakup im się zwyczajnie nie opłaca. Wszystkie oferowane przez nas akcesoria, dostępne są do wynajmu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Wszelkie niezbędne informacje udzielamy telefonicznie lub podczas wizyty w siedzibie firmy.

 • Skupujemy i sprzedajemy rusztowania w Poznaniu

  Jeśli Państwa budowa została już zakończona i zastanawiacie się co zrobić, z niepotrzebnymi już rusztowaniami, możecie skontaktować się z firmą Stillas w Poznaniu. Prowadzimy zarówno skup jak i sprzedaż rusztowań. Przyjmujemy zarówno nowe jak i używane. Dla Państwa wygody oferujemy transport. Zapewniamy korzystne warunki. W sprzedaży posiadamy, m. in. Rusztowania Layher Blitz ramowe i jezdne, rusztowania modułowe Allround, Plettac oraz R65 Rux. Oferowane przez nas marki to najwyższa półka wśród producentów. Istotne dla nas jest to, żeby zakupione u nas rusztowania, na długo służyły nowym właścicielom.

Stillas Konstrukcje Budowlane

Firma Stillas na użytek klientów udostępnia niezawodne i bezpieczne rusztowania na wynajem. Wśród nich prym wiodą produkty takich marek jak: Plettac czy Layher. Cenione są za swój profesjonalizm i wysoką jakość.

W razie potrzeby posiadamy rusztowania modułowe, ramowe i jezdne. Oprócz rusztowań w swojej ofercie mamy podnośniki koszowe, kontenery budowlane i socjalne, zsypy do gruzu itp. Prowadzimy działalność na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy do współpracy.

Poszukujemy do pracy

Montażystów rusztowań
Kierowców kat C

Osoby zainteresowane pracą u nas prosimy o wysłanioe aktualnegp CV na maila biuro@stillas.pl

Szybki kontkat

STILLAS KONSTRUKCJE BUDOWLANE
ul. Gorkiego 33/7
tel. 509 458 771
emial: biuro@stillas.pl